неділя, 17 травня 2015 р.

«Здорова сім’я – здорова нація».

«Без сім’ї немає щастя на землі», – наголошує народне українське прислів’я. Напевно, кожен із нас усвідомлює, який глибокий зміст закладено в цьому простому, на перший погляд, вислові. Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові зігріти нас теплом і ласкою, любов’ю, бажанням допомогти й розрадити. Материна ніжна турбота, батькова вимогливість і сила, братова підтримка, бабусина доброта… Хіба може бути щасливою людина без усього цього? Яких би життєвих перипетій не зазнавала людина, які б перешкоди не долала, як би не страждала – завжди вона знаходить прихисток і розраду в сім’ї, де її підтримують, розуміють, жаліють.


Ведення здорового способу свого  життя та життя своїх дітей, – чи не одне з найперших завдань для батьків та дітей.
З нагоди Міжнародного дня сім’ї, в рамках  проекту «Майбутнє варто планувати» за підтримки  благодійного фонду «Центр громадських ініціатив» бібліотекою-філією с.Фанчиково 15 травня 2015 року  проведено інформаційно-виховний  захід : «Здорова сім’я – здорова нація».
Метою проведення є : виховання поваги до сім’ї, родини, матері, як берегині роду, почуття відповідальності за своїх дітей,ведення здорового способу життя та турбота про себе та своїх близьких.
Присутні мали змогу ознайомитися з виставкою літератури «Майбутнє варто планувати», почути цікаві поради щодо ведення здорового способу життя від медичних працівників,а також отримати  відповіді на актуальні питання молоді щодо статевого способу життя за допомоги роздаткового матеріалу.

Немає коментарів:

Дописати коментар