неділя, 7 жовтня 2012 р.

У Виноградівському районі проводиться тиждень правових знань, адже 28 жовтня український народ обиратиме народних депутатів до Верховної Ради України. У зв’язку з цим 4 жовтня у бібліотеці філії с. Фанчикова  було проведено виборчі вечорниці у формі «запитань-відповідей». Запрошеними були Русанюк М.М. – заступник голови РДА,  Лизанець Ю.М. – начальник управління юстиції у Виноградівському районі та Марян Ю.С. – сільський голова.  Присутніми були члени виборчих дільниць, керівники  установ та жителі села.
Керівник  правової установи  Лизанець  Ю.М. дав коротку характеристику повноважень, якими наділені органи юстиції на місцях, коло питань, вирішення яких належить до їх компетенції. Михайло Русанюк відповів  на запитання щодо нововведень, передбачених Законом України "Про вибори народних депутатів України". Також було роз'яснено мету встановлення камер відеоспостереження, які планується встановити під час голосування та підрахунку голосів на виборчих дільницях.
Другим заходом для присутніх була проведена літературна година на тему: «Я не окраїна, я – не руїна. Я – Україна!». Бібліотечні  працівники разом з активом бібліотеки  творами про Україну прославили український народ. Ми горді зватися українцями. Поклик рідної землі завжди відчували наші прадіди й діди, ті, хто близько, і ті, хто далеко від рідної землі. Бо де б не був українець, захвилюється аж до сліз, почувши рідне слово. Любіть землю! Любіть працю на землі! Бо із землі проростає зерно, з якого починається життя. Адже від любові кожного з нас залежить, яким буде майбутнє України.
Для членів виборчої комісії були створені буклети «Повноваження дільничної виборчої комісії».
На завершення присутні були пригощені кавою та солодощами.

Немає коментарів:

Дописати коментар